24 Saat Acil Nöbetçi Veteriner

24 saat açık nöbetçi veteriner kliniğimiz acil tedavi durumlarında hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz, muayenenin yanı sıra tıbbi bakım ve cerrahi tedavinin de gerçekleştirildiği tam bir hizmet sağlar.

Laboratuvar Hizmetleri

Teşhisteki en önemli adımlardan biri kimyasal incelemelerdir. Feneryolu veteriner kliniğimizde son teknoloji cihazlarımızla sağlıklı ve doğru bir teşhis imkanı oluşturmuş bulunmaktayız.

Muayene ve Teşhis

Kadıköy Feneryolu Veteriner olarak evcil ve yabani hayvanların iç ve dış hastalıklar yönünden tam klinik muayenesini bulunduğu ortamı ve fiziksel durumunu da değerlendirerek yapmaktayız.

Görüntüleme Hizmetleri

Laboratuvar tahlillerinde teşhis edilemeyen ya da edilmesi zor olan vakalarda örneğin kemik doku zedelenmesi gibi, görüntüleme cihazlarına ihtiyaç duyulur. Son teknoloji yüksek frekanslı düşük radyosyonlu cihazlarla çevreyi ve minik dostlarımızı önemseyerek yol alıyoruz.

Dahiliye

Evinize baktığınız küçük dostlarınızın aylık kontrollerinin yapılması, sağlıklı bir yaşam için oldukça önemlidir. Herhangi bir hastalık, yaralanma, kaza gibi olumsuz durumlarda 24 saat açık veteriner kliniğimize ulaşabilir, gecikmeden tedavi yaptırabilirsiniz.

Koruyucu Hekimlik

Koruyucu hekimlik ve aşı uygulamaları hastalıklara karşı tedbir almanın ve bu sayede yüksek maliyetli muhtemel tedavileri önlemenin en önemli yoludur.

Cerrahi Tedavi

Feneryolu Veteriner olarak 24 saat açık veteriner kliniğimizde cerrahi operasyonlar, son teknoloji cihazlar ve yüksek standartlarda, hijyenik koşullarda yapılmaktadır. Minik dostlarımıza erken müdahale hayat kurtarır.

Pet Kuaför

Değerli dostunuzun sağlıklı ve özenli bakımı için profesyonel ekibimizle ırklara özel pet kuaför hizmeti vermekteyiz.